Beschrijving
Stereo audio cable with RCA plugs
Scope of delivery
- 1 x RCA cable
| Cable construction: | 2 x 0.22 mm² audio cable |
| Cable length: | 1.5 m |
| Plug A: | 2 x RCA (M) |
| Plug B: | 2 x RCA (M) |
| Color: | Black |
| Weight: | 0.09 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,0200 × 0,1800 × 0,1100 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |













