Beschrijving
Stereo audio cable with RCA plugs
Scope of delivery
- 1 x RCA cable
| Cable construction: | 2 x 0.22 mm² audio cable |
| Cable length: | 0.9 m |
| Plug A: | 2 x RCA (M) |
| Plug B: | 2 x RCA (M) |
| Color: | Black |
| Weight: | 0.06 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,0300 × 0,1600 × 0,0500 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |















