Beschrijving
- Very high color rendering index (CRI)
Scope of delivery
| Operating voltage: | , 100 – 240 V |
| Nominal wattage: | 3000 W |
| Base: | Cable |
| Lamp type: | Strobe lamp |
| Beam angle: | 360° |
| Color of light: | Cold white CW >5000 K |
| Color temperature: | 8000K |
| Color rendering index (CRI): | 90 Ra |
| Construction: | Rod |
| Lamp starting voltage: | 5500 – 6000 V |
| Operating temperature max.: | 40° C |
| Operating temperature min.: | 20° C |
| Burning position: | S180 (universal) |
| Dimensions (LxD): | 392×12 mm |
| Weight: | 0.07 kg |
| Energy efficiency class (A – G): | G |
| EPREL-Nr: | 1015333 |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,0300 × 0,4000 × 0,0300 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |












