Beschrijving
Lifelike Podocarpus
- Dense foliage
- Artificial trunk with lianes
- Branches shapeable
- The article is delivered ready to stand
- Suitable for outdoor use
- With greencolored lifelike leaves
Scope of delivery
| Trunk: | 1 x artificial trunk with lianes |
| Setup: | Branches shapeable |
| Standing/fixation: | Design planter |
| Foliage: | Material: PE ND polyethylene |
| Decor style: | Mediterranean flair |
| Dimensions: | Height: 90 cm |
| Weight: | 1.30 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,1300 × 0,9700 × 0,2200 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |














