Beschrijving
Gorgeous anthurium in rich bright colors
- With approx. 24 greencolored lifelike leaves
- approx. 3 redcolored beautifully flowers
Scope of delivery
| Standing/fixation: | Without |
| Foliage: | Approx. 24 leaves Material: textile |
| Flowers: | Pieces: approx. 3 pc/pcs Color: red P(material: ) |
| Decor style: | Tropics; houseplant |
| Dimensions: | Height: 71 cm |
| Weight: | 0.25 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,8000 × 0,0800 × 0,2700 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |














