Beschrijving
Pine bonsai, ideal as table decoration
- Artificial trunk with aerial roots
- The article is delivered ready to stand
- Suitable for outdoor use
- With greencolored lifelike leaves
Scope of delivery
| Trunk: | 1 x artificial trunk with aerial roots |
| Standing/fixation: | Design planter |
| Material: | PE ND polyethylene |
| Decor style: | Mediterranean flair; houseplant |
| Dimensions: | Height: 50 cm |
| Weight: | 0.65 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,5000 × 0,3300 × 0,2600 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |












