Beschrijving
Ficus-Benjamini tree series at an unbeatable price
- Dense foliage
- Natural trunk with lianes
- Easy to assemble
- With approx. 1116 greencolored lifelike leaves
- High quality
Scope of delivery
| Trunk: | 3 x natural trunk with lianes |
| Setup: | Easy to assemble |
| Standing/fixation: | Gardening pot |
| Foliage: | Approx. 1116 leaves Material: textile |
| Decor style: | Woods and meadows; houseplant |
| Dimensions: | Height: 150 cm |
| Weight: | 3.72 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,2500 × 1,5000 × 0,2500 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |














