Beschrijving
The artificial pine ball from Europalms is perfect as a stylish table and window decoration in your living and business spaces. Whether used seasonally as part of winter arrangements and themed decorations, or year-round to match country or vintage style – the white flocked pine ball is always an eye-catcher.
Flocked pine ball for stylish decorations
- Dense foliage
- Suitable for outdoor use
- Available in various sizes
Scope of delivery
| Standing/fixation: | Without |
| Material: | PE ND polyethylene |
| Decor style: | Woods and meadows; country house style |
| Season: | Winter |
| Dimensions: | Diameter: Ø 30 cm |
| Weight: | 0.60 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,3000 × 0,3000 × 0,3000 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |















