Beschrijving
White hydrangea branches with LEDs
- 100 LEDs 3 mm cold white (CW)
- With wine redcolored lifelike leaves
- whitecolored beautifully flowers
- 4 pieces per set
Scope of delivery
- 1 x plant
- 1 x external mains adapter
- 1 x user manual
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz 24V AC 250 mA |
| Power consumption: | 7 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class III |
| Power connection: | Fixed power supply cord with AC unit |
| Cable length: | Approx. 3 m |
| LED type: | 100 x 3 mm cold white (CW) |
| Color: | Multicolor |
| Foliage: | Material: textile |
| Flowers: | Color: white P(material: )textile |
| Dimensions: | Length: 80 cm |
| Weight: | 0.65 kg |
| External mains adapter | |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class II |
| Color: | Black |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,1900 × 0,8150 × 0,1200 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |
















