Beschrijving
Mounting coupler for 50 mm tube, maximum load WLL 500 kg
Scope of delivery
| Maximum load BGV C1 (8-fold): | 250 kg |
| Maximum load WLL (4-fold): | 500 kg |
| Tube diameter sector: | 45 – 50 mm |
| Material: | Aluminum |
| Color: | Black |
| Mounting screw: | M10 |
| Dimensions: | Length: 14.50 cm Width: 3 cm Depth: 11.50 cm |
| Weight: | 0.48 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,0350 × 0,1500 × 0,1150 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |











