Beschrijving
Mounting coupler for 35 mm tube, maximum load WLL 200 kg
- Hook for installing projectors, lighting effects etc. via a truss system
- With countersunk mounting screw M10x35 mm
- Mounting of a half cone M10 is possible since the mounting screw can be turned as required (countersunk head)
Scope of delivery
| Maximum load BGV C1 (8-fold): | 100 kg |
| Maximum load WLL (4-fold): | 200 kg |
| Tube diameter sector: | 32 – 35 mm |
| Material: | Aluminum |
| Color: | Black |
| Mounting screw: | M10 |
| Dimensions: | Length: 5.10 cm Width: 3.50 cm Depth: 8 cm |
| Weight: | 0.20 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,0300 × 0,0900 × 0,0900 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |














