Beschrijving
Trunk case
- With 4 device compartments
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 6 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- Rugged carrying handle
- 2 chrome tip-over locks
- 1 high-quality butterfly lock
- Rubber feet
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under “Downloads”
Scope of delivery
| Maximum load: | 25 kg |
| Aluminum profile frames: | 25 mm |
| Carrying handle: | 1 pc/pcs |
| Stop hinge: | 2 pc/pcs |
| Lock: | Butterfly lock: 1 pc/pcs |
| Transport aid: | Rubber feet |
| Material: | Plywood multi-layer glued, 6 mm |
| Color: | Black, laminated |
| Inside dimensions: | 40 cm x 28.5 cm x 19 cm |
| Device compartment: | 7.5 cm x 19.5 cm x 19 cm |
| Accessory compartment: | 7 cm x 40 cm x 19 cm |
| Weight: | 4.60 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,2500 × 0,4500 × 0,3400 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |
















