Beschrijving
Trunk case, PRO version
- Cable bushing allows loading the devices inside
- With 4 device compartments
- High-quality workmanship with birch multiplex 7 mm, dark brown, laminated
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- Hinged, chromium plated case handle
- 2 chrome tip-over locks
- 1 high-quality butterfly lock
- Rubber feet
- Branded hardware
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under “Downloads”
Scope of delivery
| Maximum load: | 25 kg |
| Aluminum profile frames: | 25 mm |
| Case handle: | 1 pc/pcs |
| Stop hinge: | 2 pc/pcs |
| Lock: | Butterfly lock: 1 pc/pcs |
| Transport aid: | Rubber feet |
| Use of brands: | Branded hardware |
| Material: | Birch multiplex, 7 mm |
| Color: | Dark brown, laminated |
| Compartment dimensions: | 16 cm x 15 cm x 15.5 cm |
| Inside dimensions: | 33 cm x 31 cm x 15.5 cm |
| Dimensions: | Width: 37 cm Depth: 35 cm Height: 25.5 cm |
| Weight: | 4.59 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,2500 × 0,3650 × 0,3450 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |















