Beschrijving
Trunk case
- With 2 device compartment
- With 1 accessory compartment
- Interior with foam padding
cover with foam padding - 2 hinged, chromium plated case handles
- 2 high-quality butterfly locks
Scope of delivery
- 1 x case
| Maximum load: | 50 kg |
| Case handle: | 2 pc/pcs |
| Lock: | Butterfly lock: 2 pc/pcs |
| Color: | Black, laminated |
| Accessory compartment: | 11 cm x 36.5 cm x 36 cm |
| Device compartment: | 29 cm x 16 cm x 35 cm |
| Dimensions: | Width: 47.5 cm Depth: 41.5 cm Height: 42.5 cm |
| Weight: | 9.30 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,4600 × 0,4900 × 0,4300 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |















