Beschrijving
Mini case
- Suitable for one cigarette pack
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued , black, laminated
- Interior with foam padding
cover with foam padding - 1 high-quality spring lock
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under “Downloads”
Scope of delivery
- 1 x case
| Lock: | Spring lock: 1 pc/pcs |
| Material: | Plywood multi-layer glued |
| Color: | Black, laminated |
| Compartment dimensions: | 5.8 cm x 3 cm x |
| Dimensions: | Width: 9 cm Depth: 5.6 cm Height: 11.5 cm |
| Weight: | 0.24 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,1250 × 0,1000 × 0,0800 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |














