Beschrijving
Extension cable for the entertainment industry
- Heavy rubber coating with PCE Shark CEE plug and connector
- Not comparable with do-it-yourself providers
- Suitable for outdoor use
- Made in Germany
Scope of delivery
- 1 x power cord
| Cable construction: | 5 x 2.5 mm² power cable |
| Cable length: | 10 m |
| Plug A: | 1 x CEE 16A 5-pin (M) |
| Plug B: | 1 x CEE 16A 5-pin (F) |
| Color: | Black |
| Weight: | 3.25 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,0500 × 0,3500 × 0,3800 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |












