Beschrijving
Horn speaker, 35 W RMS, 8 ohms
- 8-ohm speaker system
- Durable aluminum version
- With mounting bracket
- Suitable for outdoor use IP44
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
| IP classification: | IP44 |
| Power connection: | Fixed supply cord with open wires |
| Cable length: | Approx. 0.4 m |
| Power: | Rated: 35W RMS |
| Frequency range: | 400 – 5000 Hz |
| Sensitivity: | 102 dB (1W/1m) |
| Max. SPL: | 117 dB |
| Impedance: | 8 ohms |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Material: | Aluminum |
| Color: | Grey |
| Temperature range: | –20° C – +50° C |
| Dimensions: | Width: 24.5 cm Depth: 26 cm Height: 17 cm |
| Weight: | 1.20 kg |
| Mounting bracket | |
| Material: | Steel, painted |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,2600 × 0,2800 × 0,1950 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |














