Beschrijving
Small 10 W megaphone with melody
- 10 W megaphone, small design with integrated microphone
- Switchable melody
- Pistol grip
- Low weight
- Operating range up to 250m
- High-quality workmanship with ABS Acrylonitrile butadiene styrene ,
- Shoulder strap
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
| Power supply: | 6V DC |
| Power connection: | Battery/battery pack |
| Battery: | 4 x Baby (C) (not included) |
| Power: | Rated: 10W RMS |
| Range: | Range up to 250m |
| Control elements: | Level control |
| Type of speaker: | Horn |
| Transport aid: | Shoulder strap |
| Material: | ABS Acrylonitrile butadiene styrene, scratchproof and shockproof |
| Bell (horn) diameter: | 155 mm |
| Dimensions: | Length: 24.5 cm |
| Weight: | 0.49 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,2550 × 0,1550 × 0,1550 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |













