Beschrijving
Scope of delivery
- 1 x power cord
| Cable construction: | 3 x 1.0 mm² power cable; H05VV-F |
| Cable length: | 1 m |
| Plug A: | 1 x IEC (M) |
| Plug B: | 1 x IEC (F) |
| Color: | Black |
| Dimensions: | Diameter: Ø 0.65 cm |
| Weight: | 0.12 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,0300 × 0,2000 × 0,1400 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |













