Beschrijving
Fully wired XLR gooseneck, length 47 cm
- E.g. for putting a microphone on an XLR socket at the mixer
- Fully wired
Scope of delivery
- 1 x device
| Plug A: | 1 x 3-pin XLR (M) |
| Plug B: | 1 x 3-pin XLR (F) |
| Type (general stands): | Accessory |
| Color: | Black |
| Dimensions: | Length: 47 cm |
| Weight: | 0.36 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,0200 × 0,5000 × 0,0200 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |














