Beschrijving
- 1 U
Scope of delivery
| Diameter mounting holes: | Ø3.5mm |
| Material thickness: | 1 mm |
| Mounting height: | Approx. 4.5 cm (1 U) |
| Housing design: | 1 U |
| Dimensions: | Width: 48.3 cm Height: 4.45 cm |
| Weight: | 0.23 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,0100 × 0,5100 × 0,0750 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |












