Beschrijving
Carrier plate for racks, 1 U
- For rack installation of units without rack brackets
- Version with hole pattern
- Rugged black lacquered steel version
- (19″) 48.3 cm rack installation 1 U
Scope of delivery
| Material: | Steel |
| Color: | Black |
| Mounting depth: | 190 mm |
| Housing design: | (19″) 48.3 cm rack installation 1 U |
| Dimensions: | Width: 48 cm Depth: 19 cm Height: 4.4 cm |
| Weight: | 1.13 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,0600 × 0,5000 × 0,2100 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |













