Beschrijving
Scope of delivery
| Plug A: | 1 x 3-pin XLR (M) |
| Plug B: | 1 x 6.3 mm jack (stereo) |
| Material: | Metal |
| Color: | Silver |
| Dimensions: | Length: 8.3 cm Diameter: Ø 1.9 cm |
| Weight: | 0.03 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,0200 × 0,1400 × 0,0900 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |













