Beschrijving
Scope of delivery
| Cable construction: | Audio cable |
| Cable length: | 2 m |
| Plug A: | 1 x 3-pin XLR (M) |
| Plug B: | 1 x 6.3 mm jack (mono) |
| Material: | Metal |
| Color: | Black |
| Weight: | 0.13 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,0150 × 0,1600 × 0,1800 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |














