Beschrijving
Cool-beam mirrored lamp
- One-sided base
- Easy lamp replacement
- Very durable
Scope of delivery
| Operating voltage: | 12 |
| Nominal wattage: | 0.6 W |
| Base: | G-4 |
| Lamp type: | LED lamp; reflector lamp |
| Beam angle: | 36° |
| Color of light: | Red |
| Lead time: | 1 s |
| Construction: | Bi pin |
| Operating temperature max.: | 40° C |
| Operating temperature min.: | 20° C |
| Burning position: | S180 (universal) |
| Lamp life: | 20000 h |
| Dimensions (LxD): | 42×35 mm |
| Weight: | 0.03 kg |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,0400 × 0,0400 × 0,0400 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |











