Beschrijving
Lifelike leaves, ideal for floral arrangements
- With approx. 16 greencolored lifelike leaves
Scope of delivery
| Standing/fixation: | Without |
| Color: | Green |
| Foliage: | Approx. 16 leaves Material: textile |
| Decor style: | Tropics; houseplant |
| Dimensions: | Length: 45 cm |
| Weight: | 0.44 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,1000 × 0,8800 × 0,1900 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |
















