Beschrijving
Sabeltoothed century plant – not as sharped-edged as the original plant
- Artificial trunk with branches
- The article is delivered ready to stand
- Suitable for outdoor use
- With approx. 111 lifelike leaves
- High quality
Scope of delivery
| Trunk: | 1 x artificial trunk with branches |
| Standing/fixation: | Gardening pot |
| Material: | Plastic |
| Color: | Green |
| Foliage: | Approx. 111 leaves Material: PE ND polyethylene |
| Decor style: | Desert landscape; houseplant |
| Dimensions: | Height: 185 cm |
| Weight: | 12.45 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 2,0500 × 0,3200 × 0,3200 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |













