EUROPALMS Reed grass with cattails,dark-green, artificial, 152cm
Adviesprijs: 24.35
€20,45
Beschrijving
Reed plant with many stems
- Wrapped with natural material
- Falls in shape by itself
- The article is delivered ready to stand
- With dark greencolored lifelike leaves
- dark browncolored beautifully flowers
Scope of delivery
| Trunk: | Wrapped with natural material |
| Setup: | Falls in shape by itself |
| Standing/fixation: | Without |
| Material: | PE ND polyethylene |
| Color: | Dark green |
| Flowers: | Color: dark brown P(material: ) |
| Decor style: | Woods and meadows |
| Dimensions: | Height: 152 cm |
| Weight: | 1.03 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 1,4900 × 0,1000 × 0,1000 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |














