Beschrijving
Leafy garland with elaborately worked leaves in shades of green
- Bendable
- With approx. 168 lifelike leaves
Scope of delivery
| Setup: | Bendable |
| Standing/fixation: | Insertable stick |
| Color: | Green/yellow |
| Foliage: | Approx. 168 leaves Material: textile |
| Decor style: | Woods and meadows; houseplant |
| Dimensions: | Length: 180 cm |
| Weight: | 0.06 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,0500 × 0,1500 × 0,1500 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |













