Beschrijving
Orchid twig
- approx. 10 cremecolored beautifully flowers
- Approx. 5 buds each
- High quality
Scope of delivery
| Standing/fixation: | Without |
| Color: | Creme |
| Foliage: | Material: textile |
| Flowers: | Pieces: approx. 10 pc/pcs Color: creme P(material: )textile |
| Buds each: | 5 pc/pcs |
| Decor style: | Tropics; houseplant |
| Dimensions: | Length: 100 cm |
| Weight: | 0.15 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,0800 × 0,9000 × 0,0900 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |














