Beschrijving
Nopal cactus with pot
- The article is delivered ready to stand
- Suitable for outdoor use
Scope of delivery
| Standing/fixation: | Gardening pot with decorative stones |
| Material: | PE ND polyethylene |
| Color: | Green |
| Decor style: | Desert landscape; houseplant; mediterranean flair |
| Season: | Summer |
| Dimensions: | Height: 76 cm |
| Weight: | 2.40 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,2450 × 0,8000 × 0,4100 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |
















