Beschrijving
Extra light and sturdy decorative pot
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under “Downloads”
Scope of delivery
| Material: | PE ND polyethylene; aluminum |
| Color: | Black, high-gloss |
| Border width: | 2.5 cm |
| Material thickness: | 3 mm |
| Dimensions: | Height: 69 cm Diameter: Ø 39 cm |
| Weight: | 3.10 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,7300 × 0,4000 × 0,4100 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |













