Beschrijving
Potted herbs
- The article is delivered ready to stand
- Suitable for outdoor use
- With light greencolored lifelike leaves
- approx. 11 yellowcolored beautifully flowers
Scope of delivery
| Standing/fixation: | Design planter |
| Material: | PE ND polyethylene |
| Flowers: | Pieces: approx. 11 pc/pcs Color: yellow P(material: ) |
| Decor style: | Woods and meadows; houseplant |
| Dimensions: | Height: 40 cm |
| Weight: | 0.68 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,4300 × 0,1300 × 0,1300 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |














