Beschrijving
Design tree with LED
- High quality decorative element
- Trunk and delicate flexible branches in white
- Each branch tip is fitted with LED
- Memory function saves last setting when switching off
- 56 LEDs 3 mm cold white (CW)
- Integrated show programs
- Control via plug and play
- White flashing
- The article is delivered dismantled
- Available in various sizes
Scope of delivery
- 1 x light effect
- 1 x external mains adapter
- 3 x foot
- 1 x user manual
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz 5V DC 500 mA |
| Power consumption: | 2.5 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class III |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED type: | 56 x 3 mm cold white (CW) |
| Control: | Plug and play |
| Effect: | White flashing |
| Standing/fixation: | Stand |
| Housing color: | White |
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | Height: 80 cm |
| Weight: | 0.85 kg |
| External mains adapter | |
| IP classification: | IP44 |
| Protection class: | Protection class II |
| Color: | Black |
| Foot | |
| Material: | Plastic hard |
| Color: | White |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,0850 × 0,7500 × 0,0850 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |














