Beschrijving
Decorative cherry twig
- With light greencolored lifelike leaves
- whitecolored beautifully flowers
- Ideal for room fittings
Scope of delivery
| Standing/fixation: | Without |
| Foliage: | Material: textile |
| Flowers: | Color: white P(material: )textile |
| Decor style: | Woods and meadows |
| Season: | Spring |
| Dimensions: | Length: 60 cm |
| Weight: | 0.11 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,9000 × 0,0600 × 0,0400 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |
















