Beschrijving
Decorative camellia arc
- 100 LEDs 3 mm warm white (WW)
- Branches shapeable
Scope of delivery
- 1 x light effect
- 1 x external mains adapter
- 1 x user manual
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz 24V AC 200 mA |
| Power consumption: | 7 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class III |
| Power connection: | Mains input via coaxial power connector (M) mounting version power supply cord with AC unit (provided) |
| Cable length: | Approx. 3 m |
| LED type: | 100 x 3 mm warm white (WW) |
| Setup: | Branches shapeable |
| Color: | White; brown |
| Foliage: | Material: textile |
| Dimensions: | Length: 150 cm Height: 50 cm |
| Weight: | 0.85 kg |
| External mains adapter | |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class II |
| Color: | Black |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,0850 × 0,7550 × 0,2600 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |
















