Beschrijving
Bamboo imitation
- Can be cut to size
- Suitable for outdoor use
Scope of delivery
| Standing/fixation: | Without |
| Material: | Fiber glass |
| Color: | Nature |
| Decor style: | Tropics |
| Dimensions: | Length: 200 cm Diameter: Ø 5 cm |
| Weight: | 1.60 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,0500 × 2,0030 × 0,0500 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |












