Beschrijving
Areca palm
- Artificial trunk
- The article is delivered dismantled
- Suitable for outdoor use
- With greencolored lifelike leaves
- High quality
Scope of delivery
| Trunk: | 4 x artificial trunk |
| Standing/fixation: | Gardening pot |
| Color: | Green |
| Foliage: | Material: PE ND polyethylene |
| Decor style: | Tropics; houseplant |
| Dimensions: | Height: 165 cm |
| Weight: | 3.60 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,1600 × 1,4000 × 0,4900 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |














