Beschrijving
Low-priced follow stand for mobile lighting systems
- Height adjustable, with locking pin
- Adjustable height
- TV spigot
Scope of delivery
- 1 x stand
- 1 x adapter
- 1 x user manual
| Maximum carrying capacity: | 18 kg |
| Height: | Maximum: 210 cm Minimum: 135 cm |
| Attachment system: | TV spigot Ø 28mm M12 thread |
| Type (general stands): | Light stand/manual |
| Material: | Steel (powder-coated); steel |
| Color: | Black |
| Weight: | 5.90 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,1300 × 1,3600 × 0,1400 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |















