Beschrijving
High-quality DMX cable
- Adheres to the DMX standard USITT DMX-512/1990/-A
- Very flexible cable
- Electric cable with good shielding
- Robust version
- For building DMX controlled lighting systems, LED spotlights etc.
Scope of delivery
- 1 x XLR cable
| Cable construction: | 2 x 0.33 mm² DMX cable |
| Cable length: | 15 m |
| Plug A: | 1 x 3-pin XLR (M) |
| Plug B: | 1 x 3-pin XLR (F) |
| Color: | Black |
| Weight: | 0.62 kg |
| Plug (male) | |
| Material: | Metal |
| Color: | Black |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,0350 × 0,2300 × 0,2300 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |












