Beschrijving
E-bass
Scope of delivery
- 1 x instrument
- 1 x jack cable
- 2 x hex key
| Pickup: | 1 x humbucker |
| Version: | Right hand version |
| Neck: | Bolt-on neck made of maple, Fingerboard: Blackwood 24 frets |
| Body: | 4/4 JB-form Limewood |
| Scale length: | 864 mm |
| Number of strings: | 4 |
| Regulator: | 2 x volume, 1 x sound |
| Bridge: | JB-style |
| Color: | Blue, high-gloss, painted |
| Weight: | 3.20 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,0700 × 1,2300 × 0,4150 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |













