Beschrijving
Soft bag for western guitar
- Rugged double zippers
- With Outside pockets
- High-quality workmanship with 600 Denier-Nylon , black
- Rugged carrying handle
- 2 x shoulder strap
Scope of delivery
- 1 x bag
| Carrying handle: | 1 pc/pcs |
| Transport aid: | 2 x shoulder strap |
| Material: | 600 Denier-Nylon |
| Color: | Black |
| Dimensions: | Width: 40 cm Depth: 10 cm Height: 107 cm |
| Weight: | 1.24 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,0400 × 1,1200 × 0,4400 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |













