Beschrijving
Classical guitar 4/4
Scope of delivery
- 1 x instrument
- 1 x hex key
- 1 x bag
| Neck: | Catalpa, Fingerboard: maple |
| Body: | 4/4 Limewood |
| Scale length: | 650 mm |
| Nut width: | 51 mm |
| Number of strings: | 6 |
| Binding: | Front side and back side black |
| Top: | Limewood |
| Color: | Nature |
| Weight: | 2.10 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,1300 × 1,0200 × 0,4600 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |













