Beschrijving
Battery unit for model FT-20X
Scope of delivery
- 1 x device
| Power supply: | 12V DC |
| Power consumption: | 600 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Mains input via coaxial power connector (M) mounting version |
| Housing color: | Red |
| Dimensions: | Length: 28 cm Width: 10.8 cm Height: 12.5 cm |
| Weight: | 6.40 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,2000 × 0,3300 × 0,1900 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |












