Beschrijving
Baseplate for mobile use (connectors 6082 included)
- The article is delivered pre-assembled
- Trusspipe: 50 mm
- Made in Europe
- For application areas such as: Shop fitting; trade fair construction; sports centres/gyms; stage; rental
- Application possibility: Wall mounting; standing
half cone
- M10 thread
Scope of delivery
- 1 x plate
- 1 x half cone
| Trusspipe: | 50 mm |
| Color: | Alu colored |
| Borehole distance: | 8 cm x 8 cm x Ø 0.5 cm |
| Dimensions: | Width: 10 cm Depth: 10 cm Height: 5 cm |
| Weight: | 0.21 kg |
| Half cone | |
| Thread: | M10 thread |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,0500 × 0,1000 × 0,1000 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |










