Beschrijving
ALUTRUSS QUADLOCK End Plate QQGP-Male M-10
Baseplate for mobile use (connectors 6082 included)
- Easy installation
- The article is delivered pre-assembled
- Trusspipe: 50 mm
- Made in Europe
- Application possibility: Standing
half cone
- M10 thread
ALUTRUSS QUICK-LOCK Spare Pivot with Pin
QUICK-LOCK set
- Accessories for the robust truss system with QUICK-LOCK
- For use with TRI/QUAD system
- Trusspipe: 50 mm
- Made in Europe
Scope of delivery
- 1 x connection set
1 x ALUTRUSS QUADLOCK End Plate QQGP-Male M-10
- 1 x plate
- 4 x half cone
2 x ALUTRUSS QUICK-LOCK Spare Pivot with Pin
- 2 x splint
- 2 x bolt
| Weight: | 2.80 kg |
| ALUTRUSS QUADLOCK End Plate QQGP-Male M-10 | |
| Setup: | Easy installation |
| Trusspipe: | 50 mm |
| Material: | Aluminum |
| Color: | Alu colored |
| Dimensions: | Length: 30.7 cm Width: 30.7 cm Height: 5 cm |
| Weight: | 1.55 kg |
| Half cone | |
| Thread: | M10 thread |
| ALUTRUSS QUICK-LOCK Spare Pivot with Pin | |
| Trusspipe: | 50 mm |
| Color: | Alu colored |
| Weight: | 0.09 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,1500 × 0,4100 × 0,3100 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |












