Beschrijving
Mount for monitors and TV screens
- Solid metal version
- Truss clamp for Ø 50 mm tubes
- Made in Europe
Scope of delivery
| Maximum carrying capacity: | 20 kg |
| Color: | Alu colored |
| Plate: | 0.5 cm |
| VESA interface min: | 7.5 cm x 7.5 cm |
| VESA interface max.: | 20 cm x 20 cm |
| Dimensions: | Width: 23 cm Depth: 23 cm Height: 5 cm |
| Weight: | 1.18 kg |
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 0,1000 × 0,2400 × 0,2400 cm |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |













